Be kategorijos

Pasaulinio skaitmeninių projektų konkurso „World Summit Awards“ (WSA) Didžiosios žiuri sudarytame 40 laimėtojų sąraše – UAB „Coetus“ .

Pasaulinio skaitmeninių projektų konkurso „World Summit Awards“ (WSA) Didžiosios žiuri sudarytame 40 laimėtojų sąraše – yra UAB „Coetus“  komanda, atrinkta iš maždaug 8000 projektų, 100 valstybių. Beveik metai laiko atranka ir mūsų komandos startuolis miškų kirtimų ir būklės stebėjimo sistema “Every tree matters” geriausi pasaulyje!!! Geriausi žemės ūkio, žaliosios energijos ir aplinkosaugos srityje!!! Tai didžiulis […]

Pasaulinio skaitmeninių projektų konkurso „World Summit Awards“ (WSA) Didžiosios žiuri sudarytame 40 laimėtojų sąraše – UAB „Coetus“ . Read More »

Vilniuje mokslo ir technologijų konferencijoje “Erdviniai duomenys ir žemėlapiai geresnei ateičiai” UAB “Coetus” lyderis Erikas Bėrontas skaitė pranešimą.

Konferencijos tikslas stiprinti Lietuvos erdvinės informacijos mokslo ir technologijų srityje mokslininkų bei versle dirbančių tyrėjų bendradarbiavimą ir komunikaciją Lietuvos visuomenei apie erdvinės informacijos panaudojimo įvairiose gyvenimo srityse galimybes.  Šių metų konferencijoje fokusavomės į aktualias problemas ir sritis, kurias sprendžiant vis dar nepakankamai išnaudojamas žemėlapių, geografinės informacijos ir technologijų bei nuotolinių tyrimų potencialas. Tokių sričių pavyzdžiai

Vilniuje mokslo ir technologijų konferencijoje “Erdviniai duomenys ir žemėlapiai geresnei ateičiai” UAB “Coetus” lyderis Erikas Bėrontas skaitė pranešimą. Read More »

UAB “Coetus” dalyvavo „Space Tech Expo Europe 2022“ konferencijoje.

UAB „Coetus“ komanda dalyvavo Brėmene, Vokietijoje  vykusioje  „Space Tech Expo Europe 2022“ konferencijoje. „Space Tech Expo Europe“ yra didžiausias kosmoso renginys vykstantis Europoje. Per tris koferencijos dienas buvo galimybė išgirsti žymiausių šios srities specialistų ir lyderių pranešimus. „Space Tech Expo Europe 2022“  vyko dar trys konferencijos: „Industry“, „Smallsats“ ir „Mobility“, jose  buvo nagrinėjama daug temų, tokių kaip

UAB “Coetus” dalyvavo „Space Tech Expo Europe 2022“ konferencijoje. Read More »

UAB “Coetus” dalyvavo 26-ojoje MARS konferencijoje, Barselonoje

UAB „Coetus“ dalyvavo 26-oje „MARS“ konferencijoje, kuri vyko Barselonoje. Konferenciją kartu surengė  Jungtinis tyrimų centras (JTC), Ispanijos mokėjimo agentūra (FEGA) ir Klimato veiksnių, maisto ir kaimiškų vietovių reikalų Katalonijos ministerija (GENCAT). Po COVID pandemijos 2022 m. konferencija buvo ypatinga tuo, kad įvyko anksčiau, palyginti su ankstesnėmis konferencijomis, siekiant paskatinti technologines diskusijas prieš įsigaliojant naujiems 2023

UAB “Coetus” dalyvavo 26-ojoje MARS konferencijoje, Barselonoje Read More »

UAB “Coetus” tapo skaitmeninių sprendimų konkurso „Skaitmeninis knygnešys 2022“ nugalėtoju “Aplinka ir žalioji energija” kategorijoje.

Skaitmeninių sprendimų konkurso „Skaitmeninis knygnešys 2022“ komisija atrinko finalistus, tarp kurių yra ir UAB “Coetus”. Mūsų įmonė startavo kategorijoje Aplinka ir žalioji energija  su skaitmeniniu sprendimu: Miškų kirtimų monitoringas ir taksacija,panaudojant dirbtinius Žemės palydovus ir dirbtinį intelektą.  Su šiuo skaitmeniniu sprendimu UAB “Coetus” atstovaus Lietuvai pasauliniame konkurse „World Summit Awards 2022“ .

UAB “Coetus” tapo skaitmeninių sprendimų konkurso „Skaitmeninis knygnešys 2022“ nugalėtoju “Aplinka ir žalioji energija” kategorijoje. Read More »